Soğanlı mah. ufuk sokak. no 5/1 Bahçelievler/İSTANBUL
tr

Bağcılar Eca Kombi Servisi

07.07.2021
25
Son Bahar İndirimi
Bağcılar Eca Kombi Servisi

Bağcılar Eca kombi servisi evlerde ve işyerlerinde çok önemli bir yere sahiptir. Alanın ve ortamın kaliteli bir şekilde ısıtılması servisimiz tarafından önem taşır. Konfor ve rahatlığımızı sağlamaları nedeniyle kombi ısıtma sistemleri ve doğal gaz sistemleri insanlar açısından büyük ilgi görmüştür. Kombi cihazları bu sistemlerde olmazsa olmazların arasına girer. Doğalgaz kullanan bu cihazlarda bulunan su, hemen ısıtılır ve radyatör ile tüm alan ısıtılır. Tüm alanın eşit şekilde ısıtıldığı bu sistemler sağladıkları avantajlar nedeniyle oldukça ilgi görmektedir.

Bağcılar Eca kombi servisi olarak İstanbul’un Bağcılar semtinde sizler için en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İşinde başarılı ve kaliteli servis çalışanlarımızla birlikte en hızlı şekilde servis yardımınıza koşuyoruz. Bağcılar Eca kombi servisi, kombilerinizde oluşabilecek tüm sorunlar giderir ve kombilerinizin bakımlarını en iyi şekilde yapar. Bağcılar Eca Kombi servisi olarak sizlere verdiğimiz bu hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Kombi montajı
 • Periyodik kombi bakımı
 • Kombi temizliği
 • Kombi arıza kaydı
 • Petek temizliği

Gibi hizmetleri eğitimini başarı ile tamamlamış işinde uzman profesyonel servis çalışanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bağcılar kombi servisi, kombilerinizde oluşabilecek tüm sorunları ve hataları giderebilir ve sizlere en temiz bir şekilde teslimat sağlar. İstanbul’un en meşhur semtlerinden biri olan Bağcılar semtinde sizlere sunmuş olduğumuz kombi servisi ile ayağınıza kadar gelir ve kombilerinizin bakım hizmetlerini, montaj işlemlerini, petek ve kombi temizliğini en hızlı şekilde gerçekleştiririz. Kombinizin kullanım ömrü bazen seçtiğiniz servise göre değişiklik gösterebilir.

 

Bazı servisler işlerini sorunsuz veya temiz bir şekilde tamamlayamayabilir. Bu, kombi cihazınızın kısa sürede arıza yapmasına ve tekrar onarılmasına neden olacaktır. Ancak seçtiğiniz kombi servisi ne kadar iyi olursa, kombi ömrünüz o kadar uzun olur ve nadiren sorunla karşılaşırsınız. Bağcılar Eca kombi servisi, profesyonel servis uzmanları ile birlikte kombinizde oluşan tüm sorunları özenle çözer, kombinizi bakım yoluyla derinlemesine temizler. Bu nedenle Bağcılar Eca kombi servisimizi tercih etmeniz hem sizin hem de kombinizin yararına olacaktır.

 

Bağcılar Eca Kombi Bakımı

Bağcılar Eca kombi servisi olarak kombilerinizin bakımını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı hem profesyonellik hem de dikkat isteyen bir işlemdir. Kombi cihazınızdan verim alınması ısıtma maliyetlerinin düşmesini sağlar. Kombi, sistem ilk kurulduğunda maksimum verimle çalışır ve zamanla aşınarak verimi düşürür. Ancak düzenli bakım çalışmaları ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Firmamız deneyimli Eca kombi bakım kadrosuna sahip olup, ileri teknoloji ve ekipmanları kullanarak sizlere gönülden hizmet vermekteyiz.

 

Bağcılar Eca kombi servisi, kombi cihazlarınızın bakımını profesyonel servis çalışanları ile sorunsuz ve oldukça temiz bir şekilde halleder. İstanbul Bağcılar Eca kombi servisi, kombilerinizi bakımını yaparken geçtiği adımları ve uyguladığı yöntemleri aşağıda görmüş olduğunuz gibi sıralayabiliriz.

 • Kombi cihazınızın içerisinde bulunan kirli su tamamen boşaltılır.
 • Kombi cihazınızda bulunan genleşme tankının havası ölçülür.
 • Genleşme tankında bulunan hava yetersiz ise gerekli miktarda hava basılır.
 • Kombi cihazında bulunan yanma odası çıkarılır ve tamamen temizlenir.
 • Brülör sökülüp tel fırça yardımı ile gözenekler temizlenir.
 • Kombi cihazınızda bulunan fan kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
 • Peteklerinizde bulunan dönüş filtresi sökülerek temizlenir.
 • Kombinin tamamında oluşmuş olan toz ve kir temizlenir.
 • Kombide sökülen parçaların hepsi profesyonel uzman çalışmalarımız tarafından titizlikle tekrar toplanır ve kombinin suyu doldurulur.
 • Kombi cihazınızın gaz ayarları kontrol edilir.
 • Daha sonrasında ise cihazınızda bulunan gazın sızdırmazlık kontrolleri gerçekleştirilir.
 • Müşterimiz ile birlikte kombi cihazı tekrar kontrol edilir.
 • Müşterimize en temiz şekilde kombi cihazı teslim edilir.

Bu şekilde kombi cihazın temizliğini en iyi şekilde yapmış oluruz. Alanında uzman servis kadromuz ile kombilerinizde herhangi bir sorun bırakmadan en temiz ve en iyi şekilde teslimat sağlar ve müşterimiz ile iletişime geçerek, müşterimiz ile kontrolleri tam olarak sağlarız. Bu şekilde müşteri memnuniyetine de önem verdiğimizi gösteririz.

 

Bağcılar Eca Kombi Servisi Fiyatları

İstanbul’un Bağcılar semtinde hizmet verdiğimiz Bağcılar Eca Kombi bakımı firmamız tarafından detaylı bir şekilde yapılmakta ve başarı ile sağlanmaktadır. Firmamızın hizmetleri sayesinde kombinin tüm aksamları detaylı olarak incelenebilir ve verimli çalışması sağlanır. Bu ısıtma sistemleri sorunsuz kullanılabilir ve her yıl bu şekilde bakımları yapılır. Eca Servis hizmet bedeli 70 TL’dir. Bu sayede en kaliteli hizmeti çok uygun fiyata almak mümkündür. Sorunsuz bir şekilde yapılacak bu bakımlar sayesinde kombinin verimli çalışması sağlanabilecektir.

Bağcılar Eca Servis Fiyatı

Kombi bakım hizmetlerimiz ve kombi montaj hizmetlerimiz için sizlere ekonomik fiyatlı hizmet veriyoruz. Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olan profesyonel kadromuz ile sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde talep ettiğimiz tutarlar, kombi cihazınızdaki eksikliklere göre değişim gösterebilmektedir. Bağcılar Kombi Servisi için standart ekonomik fiyatlarımız;

ECA STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 120 TL

ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 150 TL

ECA KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ (Bu hizmet 150 M2 altı daireler için geçerlidir. Dairenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişim gösterir.): 300 TL

ECA SERVİS ÜCRETİ: 70 TL

Şeklinde ücretlerimiz bulunmaktadır. Kombi bakım hizmeti kombinizin sağlığı açısından çok önemli olduğu için, kombi cihazınızda oluşan en ufak bir arızada Bağcılar Eca Kombi servisimizi aramalı ve kombi cihazlarınızı en uyun fiyatlara onarımını sağlamalısınız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: