Beşiktaş ECA Kombi Servisi

Beşiktaş Eca Kombi Servisi

Beşiktaş Eca kombi servisi hizmet ile kombi cihazlarınızı profesyonel bir şekilde servisini gerçekleştiriyoruz. Yaşamını sürdürdüğünüz alan için sizlerin sıcak su ve ısı gibi birçok temel ihtiyacınızı karşılayan kombi cihazları gelişen teknoloji ile neredeyse her evde bir tane bulunmaktadır. Kombi cihazlarının bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmasının nedeni vermiş olduğu rahatlık ve konfor olarak sıralayabiliriz. Eca kombi servisi olarak İstanbul’un Beşiktaş semtinde vermiş olduğumuz Kombilerinizde oluşan en ufak bir arızada birçok kombi servis çalışanı kombinizin arızalarını giderir ve kombi cihazınızın daha sağlıklı ve daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlar.

Beşiktaş Eca Servisi

Ancak bütün kombi servisi veren firmalar bu şekilde değildir. Bu durum seçtiğiniz servise göre değişim gösterebilmektedir. Eğer seçtiğiniz kombi servisi iyi bir şekilde hizmet vermiyor ya da yaptığı işi dikkatli bir biçimde yapmıyorsa kombi cihazınızın sorununu giderirken başka sorunlar oluşabilir. Bu tarz durumları yaşamamanız için Beşiktaş Eca kombi servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul’un Beşiktaş semtinde hizmet verdiğimiz Eca kombi servisi ile alanında uzman servis çalışanlarımız ve büyük kadromuz ile kombi cihazlarınızda oluşan tüm sorunları hızlı bir şekilde hallediyor ve kombi cihazlarınızın tüm bakım kontrollerini yapıyoruz.

Beşiktaş Eca kombi servisi

Beşiktaş Eca kombi servisi olarak sizlere verdiğimiz birçok kombi servis hizmeti bulunmaktadır. Kombi bakım işlemeleri ve kombi montaj gibi işlemlerde uzmanlaşmış servis uzmanlarımız ile kombi cihazlarınızda oluşan veya oluşabilecek tüm sorunlarınıza karşı çözüm buluyoruz. Sizlere sunduğumuz kombi servis hizmetlerini hemen aşağıda belirttiğimiz şeklide inceleyebilirsiniz.

 • Kombi montaj hizmeti
 • Periyodik kombi bakım hizmeti
 • Kombi temizliği
 • Petek temizliği
 • Kombi arıza kaydı

Verdiğimiz bu hizmetler ile alanında uzmanlaşmış en başarılı servis kadromuz, kombi cihazlarınızdaki tüm sıkıntıları çözer ve size sorunsuz bir kombi cihazı teslim ederler. Kombi cihazlarının birçok açıdan dikkat edilmesi gerek ve korunması gereken sistemler olmasının yanı sıra profesyonel ellerden geçmeli ve işinde iyi olamayan servis hizmetlerinin veya herhangi bir bilgiye sahip olamayan insanların yapmaması gereken bir işlemdir.

Profesyonel Eca Servisi

Beşiktaş Eca kombi servisi, kombi cihazlarınızda oluşan bütün hataları ve sorunları hızlı bir şekilde gidererek sizlere kısa bir süre içerisinde sorunsuz teslimat sağlar. Beşiktaş Eca kombi servisi ile İstanbul Beşiktaş bölgesinde bulunduğunuz alana kadar gelerek kombilerinizin bakım hizmetlerini, montaj işlemlerini, petek ve kombi temizliği gibi işlemleri en iyi ve en profesyonel servis uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Beşiktaş Eca Kombi Bakım Hizmetleri

Beşiktaş Eca kombi servisimizde İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beşiktaş’ta kombileriniz için servis hizmetinde bulunuyoruz. Beşiktaş Eca kombi servisi ile iletişime geçtiğinizde, alanında uzman servis çalışanlarımız ile arıza kaydı oluşturur ve kombinizin bulunduğu alana gelerek kombi cihazınızda ortaya çıkan tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar tespit ederiz. Daha sonrasında ise bu sorunları başarılı servis kadromuz ile giderir, klimanızın bakımını ve kontrollerini de gerçekleştiririz.

İstanbul ilinin Beşiktaş semtinde yer alan Eca Kombi servis hizmetleri ile kombinizin bulunduğu mekâna gelerek, kombileriniz için çeşitli bakım hizmetleri ve montaj hizmetlerinde bulunuyoruz. Bu hizmetleri sizler için detaylı olarak anlatalım.

Beşiktaş Eca Kombi Bakımı

İstanbul Beşiktaş Eca kombi servisi tarafından yapılacak olan kombi bakım hizmetleri, kombi cihazlarınızın bakım işlemi alanında ustalaşmış servis çalışanları tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta seçtiğiniz servis hizmetinin iyi bir firma olması ve işini doğru yapması gerektiğidir. Eğer kombi temizliği profesyonelce yapılmaz ise kombi cihazlarınızda sıklıkla sorunlar ortaya çıkabilir ve servis hizmetine sürekli olarak ihtiyaç duyabilir.

Beşiktaş Eca kombi servisi olarak kombilerinizin bakım hizmetlerini en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombi bakım hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz işlemleri en iyi şekilde yapmak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Beşiktaş Eca kombi servisi olarak, kombi bakımı sırasında uyguladığımız adımları sizler için sıralayalım.

 • Kombinin içindeki su boşaltılarak kirli su tahliye edilir.
 • Kombi cihazınızda bulunan genleşme tankının havası ölçülür.
 • Eğer gerekli miktarda hava yoksa genleşme tankına hava basılır.
 • Kombi sisteminin iç kısmında yer alan yanma odası sökülerek çıkarılır
 • Yanma odasının sökülmesinin ardından eğer iç bölümünde toz veya pislik bulunuyorsa özenle temizlenir.
 • Cihazınızın brülör bölümü sökülerek tel herhangi bir tel fırça yardımı ile gözenekler özenle temizlenir.
 • Klima sisteminin içinde yer alan fan sistemi kontrol edilir ve tozlanmışsa temizlenir.
 • Kalorifer peteğinizde yer alan dönüş filtresi sökülerek çıkarılması sağlanır daha sonrasında dikkatli bir şekilde temizlenir.
 • Kombi cihazınızın büyük bir kısmında oluşan kirler temizlenir.
 • Kombi cihazınızın tankı temiz su ile doldurulur.
 • Kombi cihazınızda buluna gaz ayarları kontrol edilir.
 • Daha sonrasında ise güvenlik açısından gaz sızdırmazlık testi yapılır.
 • Kombi kullanıcısı ile birlikte kombi cihazı tekrar gözden geçirilir.
 • Kombi kullanıcısına kombi cihazı sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Beşiktaş Eca Kombi Servis Ücretleri

Beşiktaş Eca kombi servisi, İstanbul’un Beşiktaş semtinde profesyonel kombi hizmeti veren bir firmadır. Yaptığımız servislerde oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet veriyor ve tüm kombi sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

 • ECA STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 120 TL
 • ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 150 T
 • ECA KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ (Bu hizmet 150 M2 altı daireler için geçerlidir. Dairenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişim gösterir.): 300 TL
 • ECA SERVİS ÜCRETİ: 70 TL

Belirttiğimiz kombi servis ücretleri standart ücretler olmakla beraber kombi montaj işlemlerinde eksik olan bazı parçalar için fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Eca kombi Bakımı