Soğanlı mah. ufuk sokak. no 5/1 Bahçelievler/İSTANBUL
tr

Beykoz Eca Kombi Servisi

07.07.2021
19
Beykoz Eca Kombi Servisi

Kombi cihazları yaşadığınız alan için sıcak su ve ısı gibi ihtiyaçlarınızı anında karşılayan sistemlerdir. Neredeyse tüm doğalgaz kullanan evlerin her birinde kombi cihazları bulunmaktadır. Kombi cihazlarının bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmasının nedeni vermiş olduğu sıcak su hizmeti ve verimli ısı olarak söyleyebiliriz.

Beykoz Eca kombi servisi, İstanbul’un Beykoz semtinde vermiş olduğu hizmet ile kombi cihazlarınızın profesyonel bir şekilde servis hizmetini gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizde oluşan en ufak bir arızada servisimiz tarafından kombi cihazınızın arızalarını giderir ve kombi cihazınızın daha sağlıklı ve daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Günümüzde birçok kombi servisi yapan firma bulunmaktadır. Ancak her servis profesyonel hizmet vermenin yanı sıra özenli, sorunsuz ve temiz bir şekilde çalışmamaktadır. Eğer bu tarz bir servis firmasından kombi servis hizmeti alırsanız, kombi cihazınızda çeşitli sistemsel hatalar oluşabilir ve kombi cihazınız kısa sürede bozulabilir. Eğer bu ve bunun gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız işini iyi yapan bir servis hizmeti bulmanız gerekir.

İstanbul Beykoz Eca kombi servisi olarak sizlere işinde başarılı ve alanında uzman servis kadromuz ile birlikte hizmet etmekteyiz. Beykoz Eca kombi servisi, kombi cihazlarınızda oluşan tüm sorunları hızlı bir şekilde gideriyor ve kombi sistemlerinizin tüm bakım kontrollerini yapıyoruz. Sizlere Sunmuş olduğumuz hizmetler;

 • l Kombi montaj hizmeti
 • l Periyodik kombi bakım hizmeti
 • l Kombi temizliği
 • l Petek temizliği
 • l Kombi arıza kaydı

Gibi birçok hizmet sunuyoruz. Beykoz Eca kombi servisi kadrosunda eğitimini başarı ile tamamlamış ve kombi montaj, kombi bakımı gibi işlemlerde uzmanlaşmış servis çalışanları bulunmaktadır.

Alanında uzman kadromuz ile kombi cihazlarınızdaki tüm sıkıntıları çözer ve size sorunsuz bir kombi cihazı teslim ederiz. Kombi cihazlarınızı servisimizin bu yönlerinden dolayı bizlere rahatlıkla teslim edebilir ve biz çalışırken rahatınıza bakabilirsiniz. Kombi cihazları birçok açıdan dikkat edilmesi ve korunması gereken sistemler olmasının yanı sıra kombi servisi alanında uzman olan profesyonel kişiler tarafından yapılması, işinde iyi olamayan servis hizmetleri veya herhangi bir bilgiye sahip olamayan insanlar tarafından yapılmaması gereken bir işlemdir.

 

Beykoz Eca Kombi Montaj Hizmetleri

Beykoz Eca kombi servisi olarak, kombilerinizin sorunsuz bir şekilde çalışması için çeşitli hizmetler veriyoruz. Servis hizmetimizden faydalanmak için ilk olarak bizimle iletişime geçmeniz ve arıza kaydı oluşturmanız gerekir. Alanında uzman servis çalışanlarımız ile kombinizin bulunduğu mekâna gelerek kombi cihazınızda ortaya çıkan tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar tespit ederiz. Daha sonrasında ise bu sorunları başarılı servis kadromuz ile giderir, klimanızın bakımını ve çeşitli hizmetlerini gerçekleştiririz.

Hizmetimizde yer alan kombi montajı işlemlerimizde ise yeni kombi cihazlarınızın ya da eski kombi cihazlarınızın sökme takma işlemleriniz büyük bir dikkat ile geçekleştiririz. Kombi montaj işlemi çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir iş olmasının yanı sıra dikkat edilmediği taktirde yapılabilecek en ufak bir hata sizi maddi açıdan zarara uğramanıza neden olabilir. Bunun nedeni kombi cihazlarının çok hassas sistemlerden oluşması olarak söyleyebiliriz.

Kombi montaj işlemleri bazı önemli adımlar ile yapılır. Beykoz Eca kombi servisi olarak kombi montajlarından yapmış olduğumuz adımları ve yöntemleri sizler için sıraladık.

 • l Kombi cihazınızın montaj işleminin yapılacağı alan profesyonel servis çalışanlarımız tarafından tespit edilir.
 • l Tespit edilen bölgeye kombinizi taşıyacak olan askı bağlantıları monte edilir.
 • l Askı bağlantılarınızın kombi ağırlığına göre alınması ve monte edilmesi askı bağlantılarının sağlamlığı açısından çok önemlidir.
 • l Bu işlemin ardından müşterimiz ile iletişime geçerek, kombinizin hermatik baca çıkışı açılır.
 • l Sıcak ve soğuk olmak üzere tüm su tesisatı borularının kombi cihazınız ile bağlantısı sağlanır.
 • l Su tesisat boruları için gerekli içlemler yapıldıktan sonra oluşabilecek herhangi bir soruna karşı tesisatın gidiş ve dönüş bağlantıları dikkatlice kontrol edilir.
 • l Daha sonrasında su tesisatına su doldurulur ve herhangi bir su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • l Kombi cihazınıza gaz bağlantıları sağlanarak herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.

Kombi montaj işlemlerinizi bu şekilde yapıyoruz. Kombi montaj işlemleri sırasında oluşabilecek en ufak bir hata sizi hem maddi hem de manevi açıdan olumsuz yönde etkileyebilir bu sebeple bu işlemleri uzman kişilere bırakmanız sizin sağlığınız için çok daha iyi olacaktır.

Beykoz Eca Kombi servisi kadromuzda, eğitimini başarı ile tamamlamış ve kombi montaj işlemleri, kombi bakım işlemleri gibi alanlarda kendilerini geliştirmiş uzmanlar bulunmaktadır. Bu nedenle servis sırasında herhangi bir sorun çıkmaz. Ancak biz her ihtimali değerlendirerek tedbirlerimizi alır ve herhangi bir sorun karşısında hemen ortaya çıkan sorunu çözeriz.

 

Beykoz Eca Kombi Servisi Fiyatları

Beykoz Eca Kombi servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz klima montaj ve klima bakımı gibi işlemlerde sizlerden ekonomik fiyatlar talep etmekteyiz. İstanbul’un Beykoz semtinde hizmet verdiğimiz Beykoz Eca Kombi montaj işlemleri firmamız tarafından detaylı bir şekilde yapılmakta ve başarı ile sağlanmaktadır. Firmamızın hizmetleri sayesinde kombi sisteminizin tüm sorunları detaylı olarak incelenir ve daha verimli çalışması sağlanır.

Eğitiminde başarılı servis çalışanlarımız ile beraber sizlere sunduğumuz ekonomik fiyatlar aşağıda belirttiğimiz şekildedir;

 • l ECA STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 120 TL
 • l ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 150 TL
 • l ECA KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ (Bu hizmet 150 M2 altı daireler için geçerlidir. Dairenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişim gösterir.): 300 TL
 • l ECA SERVİS ÜCRETİ: 70 TL

Fiyatlandırmalarımız kombinizin türüne ve eksik olan parçalarına göre değiş gösterebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: