Esenyurt ECA Kombi Servisi

Esenyurt Eca Kombi Servisi

Esenyurt Eca Kombi Servisi, evinizde veya iş yeriniz için oldukça önem taşıyan kombileriniz için en kaliteli hizmeti vermektedir. Evinizde, iş yerinizde nerde olursanız olun kombilerinizin en kaliteli ve en iyi şekilde ısıtılması verdiğimiz hizmetlerde en önemli etkenlerden biridir. Kombi ekipman sistemi, sıcak su ve ısıl verim açısından insanlara konfor ve rahatlık sağlar. Kombi cihazları bu sistemlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Doğalgaz kullanan bu ekipmanlarda su hemen ısıtılır ve radyatör ile tüm alan ısıtılır. Tüm alanın eşit şekilde ısıtıldığı bu sistemler sağladıkları avantajlar nedeniyle oldukça ilgi görmektedir.

Esenyurt Eca Kombi Servisi

Esenyurt Eca Kombi Servisi olarak İstanbul’un Esenyurt semtinde sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti veriyoruz. Eğitim hayatını başarı ile tamamlamış, işinde profesyonel servis personellerimiz ile en iyi şekilde hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz. İstanbul Esenyurt Eca kombi servisi kombinizde oluşabilecek tüm sorunları çözerek, kombinizin bakımını en iyi ve en kaliteli şekilde sağlar.

Esenyurt Eca kombi servisi olarak sizlere hizmet ettiğimiz birçok kombi servis hizmeti bulunmaktadır. Alanında profesyonel servis kadromuz ile yardımınıza koşar ve tüm sorunlarınızı çözümüne kavuştururuz. Esenyurt Eca kombi servisi olarak size sunduğumuz hizmetler;

 • l Kombi temizliği
 • l Petek temizliği
 • l Kombi montaj hizmeti
 • l Periyodik kombi bakım hizmeti
 • l Kombi arıza kaydı

Şeklinde sıralanabilmektedir. Bu hizmetler tamamen işinde başarılı olan servis çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Esenyurt Eca kombi servisi olarak en kaliteli ve alanında uzman çalışanları kadromuza dahil etmekteyiz. Bunun nedeni müşteri memnuniyetini sağlamak ve en iyi şekilde hizmet etmektir.

Kombinizin daha iyi bir şekilde çalışmasını ve sorun çıkarmamasını istiyorsanız alanında uzman servis personelleri ile çalışan firmaları tercih etmelisiniz. Kombilerinizin çalışma ömrü, seçtiğiniz servis hizmetine göre değişim gösterebilmektedir. Bazı servisler işlerini eksik veya temiz bir şekilde yapmayabilirler. Bu durum kombi cihazınızın kısa sürede bozulmasına ve tekrar servis hizmeti görmesine neden olacaktır.

Ancak seçtiğiniz kombi servisi ne kadar işini iyi bir şekilde yaparsa kombi cihazınızın ömrü o kadar artacak ve çok nadir bir şekilde sorunlarla karşılaşacaksınızdır. Esenyurt Eca kombi servisi, işinde profesyonel servis uzmanları ile birlikte kombinizde oluşan tüm sorunları dikkatli ve özenli bir şekilde giderir ve bakımları ile kombinizi tamamen temizler. Bu nedenle Esenyurt Eca kombi servisimizi seçmeniz hem sizin hem de kombiniz için iyi olacaktır.

Esenyurt Eca Kombi Bakımı Hizmeti

Kombine cihazınız profesyoneller tarafından onarılmalıdır. Bunun nedeni, kombi sistemi düzgün bir şekilde temizlenmezse, kombi ekipmanınız sıklıkla sorun yaşar ve sürekli olarak bakım gerektirebilir. Bu nedenle kombinize en iyi şekilde hizmet vermek için Esenyurt Eca kombi olarak hizmet vermekteyiz. Kombi montaj işlemleri yapılırken dikkat ettiğimiz ve uyguladığımız adımlar;

 • l Uzmanlarımız tarafından kombi cihazınızın hangi yere takılacağı tespit edilir.
 • l Belirlenen bölgeye bir matkap yardımı ile kombinizi taşıyacak askı bağlantıları sağlanır.
 • l Askı bağlantılarını kombinizin ağırlığına göre ayarlamak çok önemlidir.
 • l Bu işlemin ardından kombinizin hermatik baca çıkışı istediğiniz şartlara göre açılır.
 • l Sıcak ve soğuk olmak üzere tüm su tesisatı borularının kombi cihazınız ile bağlantısı sağlanır.
 • l Su tesisat boruları için gerekli içlemler yapıldıktan sonra oluşabilecek herhangi bir soruna karşı tesisatın gidiş ve dönüş bağlantıları dikkatlice kontrol edilir.
 • l Daha sonrasında su tesisatına su doldurulur ve herhangi bir su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • l Kombi cihazınıza gaz bağlantıları sağlanarak herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • Bu, kombi ekipmanınızın kurulumunu sağlayacaktır. Kombi ekipmanlarının kurulum süreci, alanında uzman profesyoneller tarafından tamamlanması gereken dikkat isteyen ve önemli bir süreçtir. En ufak bir hata size maddi ve manevi olarak zarar verebilir.

Yoğuşmalı kombi montajı Esenyurt kombi Servisi tarafından yapılıyorsa yoğuşma tahliye borusu mutlaka bulunmalıdır. Ayrıca Esenyurt kombi servisi, kombi montaj işlemi ihtiyaçlarınızı ek ücret karşılığında karşılayabilir. Bu ihtiyaçlar genel olarak kalorifer, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, ek baca ve kombi dolabı şeklinde sıralanabilir.

Esenyurt Eca Kombi Servis Ücretleri

İstanbul’un Esenyurt semtinde hizmet verdiğimiz Esenyurt Eca Kombi bakımı firmamız tarafından detaylı bir şekilde yapılmakta ve başarı ile sağlanmaktadır. Firmamızın hizmetleri sayesinde kombi sisteminizin tüm aksamları detaylı olarak incelenir ve kısa süre içerisinde verimli çalışması sağlanır.

Kombi cihazınızın ısıtma sistemleri sorunsuz kullanılabilir ve her yıl bu şekilde bakımları yapılır. Eca Servis hizmeti bedeli standart olarak 70 TL’dir. Bu sayede en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almış olursunuz. Sorunsuz bir şekilde yapılacak bu bakımlar sayesinde kombinin verimli çalışması sağlanacaktır.

Kombi bakım hizmetlerimiz ve kombi montaj hizmetlerimiz için sizlere ekonomik fiyatlı hizmet veriyoruz. Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olan profesyonel kadromuz ile sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde talep ettiğimiz tutarlar, kombi cihazınızdaki eksikliklere göre değişim gösterebilmektedir. Esenyurt Kombi Servisi için standart ekonomik fiyatlarımız;

 • l ECA STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 120 TL
 • l ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 150 TL
 • l ECA KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ (Bu hizmet 150 M2 altı daireler için geçerlidir. Dairenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişim gösterir.): 300 TL
 • l ECA SERVİS ÜCRETİ: 70 TL

Şeklinde fiyatlarımız vardır. Kombi bakım hizmetleri, kombinizin sağlığı için çok önemli olması nedeniyle kombi ekipmanlarınızda en ufak bir arıza olması durumunda Esenyurt Eca Kombi servisimizi aramalı ve kombi ekipmanlarınızı en uygun fiyata onarmalısınız.

Eca kombi Bakımı