Soğanlı mah. ufuk sokak. no 5/1 Bahçelievler/İSTANBUL
tr

Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisi

08.07.2021
13
Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hemen hemen her evde yaşam alanınızın sıcak su ve ısınma gibi birçok temel ihtiyacını karşılayabilecek bir kombine cihaz bulunmaktadır. Kombi cihazlarının bu kadar yaygın olarak kullanılmasının nedeni sağladıkları kolaylık ve rahatlık olarak sıralanabilir. Eca kombi servisi olarak İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde verdiğimiz Gaziosmanpaşa Eca kombi servisimiz ile kombi cihazlarınız için profesyonel hizmet vermekteyiz. Kombi cihazlarınızda en ufak bir arıza olması durumunda firmamızda bulunan alanında uzman birçok kombi servis personeli kombinizin arızasını onararak kombi ekipmanınızın daha sağlıklı ve daha iyi çalışmasını sağlar.

Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisi

Ancak, tüm kombi servis şirketleri böyle değildir. Bu seçtiğiniz hizmete göre değişiklik gösterebilir. Seçtiğiniz kombi servisi iyi servis vermiyorsa veya işini dikkatsizce yapıyorsa kombi arızası giderilirken başka sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumla karşılaşmamanız için sizlere Gaziosmanpaşa Eca kombi servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde verdiğimiz Eca kombi servisi ile kombine ekipmanlarınızda oluşan tüm sorunları hızlı bir şekilde çözmek için profesyonel servis personellerimiz ve alanında uzman çalışanlarımızla, kombine ekipmanlarınızın tüm bakım kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi olarak sizlere çeşitli kombi hizmetleri vermekteyiz. Kombine ekipmanlarınızda oluşabilecek veya doğabilecek tüm sorunlara çözüm buluyoruz. Servis uzmanlarımız kombi bakım işlemleri ve kombi montajı konusunda oldukça profesyoneldir. Sizlere sunduğumuz kombi servis hizmetlerini aşağıdaki gibi inceleyebilirsiniz.

 • l Kombi montaj hizmeti
 • l Periyodik kombi bakım hizmeti
 • l Kombi temizliği
 • l Petek temizliği
 • l Kombi arıza kaydı

Verdiğimiz bu hizmetler sayesinde, alanında uzman en başarılı servis personellerimiz, kombine ekipmanlarınızın tüm problemlerini çözebilir ve sorunsuz bir şekilde kombine cihazınızı temin etmenizi sağlar. Kombi cihazları birçok yönden dikkat ve koruma gerektiren bir sistem olmasının yanı sıra profesyoneller tarafından işlem yapılmalı, işinde iyi olmayan servis personeli veya bu işlemler hakkında bilgisi olmayan insanlar tarafından yapılmamalıdır.

Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi, kombi ekipmanlarındaki tüm hata ve sorunları hızlı bir şekilde onarabilir ve size kısa sürede sorunsuz teslimat sağlar. Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi ile İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtindeki bölgenize gelip kombiniz için bakım hizmetleri, montaj işlemleri, petek ve kombi temizliği gibi en iyi ve en profesyonel servis uzmanlarıyla hizmet veriyoruz.

Gaziosmanpaşa Eca Kombi Bakım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Eca kombi servisimizde İstanbul’un en güzel bölgelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da kombi cihazlarınız için hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi ile iletişime geçtiğinizde, uzman servis personelimiz ile arıza kaydı oluşturup daha sonra kombinizin bulunduğu bölgeye giderek kombi ekipmanlarındaki tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Sonrasında başarılı servis personelimiz ile çalışarak bu sorunları çözeceğiz, ayrıca klimanızın bakımını ve kontrolünü sağlayacağız.

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Eca Kombi servis hizmeti ile birlikte kombinizin bulunduğu yere gelerek kombiniz için çeşitli bakım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Gelin bu hizmetleri sizin için detaylı olarak açıklayalım.

Kombi Bakımı

Kombi bakım hizmetlerini Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi olarak, İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinden gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı ve kombi montajı konusunda uzman profesyonel servis personellerimiz tarafından kombileriniz en iyi şekilde temizlenir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bir husus da seçeceğiniz hizmetin iyi bir firma olması ve işini doğru yapmasıdır.

Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi olarak kombinize en profesyonel şekilde bakım hizmeti vermekteyiz. Kombi bakım hizmetimizde elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi olarak kombi bakımı sırasında attığımız adımları sizler için sıralayalım.

 • l Kombinin içindeki su boşaltılarak kirli su tahliye edilir.
 • l Kombi cihazınızda bulunan genleşme tankının havası ölçülür.
 • l Eğer gerekli miktarda hava yoksa genleşme tankına hava basılır.
 • l Kombi sisteminin iç kısmında yer alan yanma odası sökülerek çıkarılır
 • l Yanma odasının sökülmesinin ardından eğer iç bölümünde toz veya pislik bulunuyorsa özenle temizlenir.
 • l Cihazınızın brülör bölümü sökülerek tel herhangi bir tel fırça yardımı ile gözenekler özenle temizlenir.
 • l Klima sisteminin içinde yer alan fan sistemi kontrol edilir ve tozlanmışsa temizlenir.
 • l Kalorifer peteğinizde yer alan dönüş filtresi sökülerek çıkarılması sağlanır daha sonrasında dikkatli bir şekilde temizlenir.
 • l Kombi cihazınızın büyük bir kısmında oluşan kirler temizlenir.
 • l Kombi cihazınızın tankı temiz su ile doldurulur.
 • l Kombi cihazınızda buluna gaz ayarları kontrol edilir.
 • l Daha sonrasında ise güvenlik açısından gaz sızdırmazlık testi yapılır.
 • l Kombi kullanıcısı ile birlikte kombi cihazı tekrar gözden geçirilir.
 • l Kombi kullanıcısına kombi cihazı sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Tamamen temiz ve sorunsuz bir kombine sistem sunmak için kombi bakım işlemlerini uyguluyoruz. Profesyonel servis personelimiz sizlere en iyi hizmeti en profesyonel şekilde sunmaktadır. Bu nedenle bizi tercih etmeniz kombinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için iyidir. Kombi cihazınızın bakım ve montaj işlemi profesyonel servis personelimiz tarafından yapılır ve kontrol edilir.

İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde verdiğimiz kombi bakım hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyor, müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Gaziosmanpaşa Eca kombi servisi olarak kombinizin bakımını tamamlar. Gaziosmanpaşa Eca kombi servis hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmektir. Bu şekilde kombi cihazınız için arıza kaydı başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha sorasında ise dilediğiniz gün ve dilediğiniz saatte uzmanlarımız ile kombi servisinde sizlere yardımcı oluruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: