Şişli ECA Kombi Servisi

Şişli Eca Kombi Servisi

Şişli Eca Kombi Servisi, kombi bakımı ve kombi montajı gibi birçok servis hizmetini sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde sunmaktadır. Şişli Eca Kombi Servisi olarak kombi cihaz sistemlerinde oluşan tüm arızaları hızlı bir şekilde onarabilir ve size daha iyi kombine ekipmanları sunarız. Aynı zamanda kombi cihaz sisteminin çevreye olan ısıl verimini artırarak daha fazla tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kombi cihaz sistemleri servis hizmetiniz tarafından büyük özen ve dikkatle işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereken bir cihazdır. Bu nedenle kombi cihazınızı bir uzmana tamir ettirmeniz çok önemlidir. Ancak alanında uzman olmayan bir servisi hizmetini seçerseniz, servis çalışanları kombi cihazınızın sorununu giderirken başka sorunlara yol açabilir.

Şişli Eca Kombi Servisi

Şişli Eca kombi servisi olarak İstanbul’un Şişli semtinde sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Alanından oldukça başarılı ve profesyonel servis çalışanlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İstanbul ilinin Şişli semtinde vermiş olduğumuz Şişli Eca kombi servisi kombi cihazlarınızda oluşabilecek tüm sorunları çözümüne kavuşturur ve kombinizin bakımının en kaliteli şekilde yapılmasını sağlar.

Şişli Eca kombi servisi olarak sizlere verdiğimiz birçok kombi servis hizmeti bulunmaktadır. Özel olarak seçtiğimizi alanında uzmanlaşmış profesyonel servis kadromuz ile yardımınıza koşar ve tüm sorunlarınızı gideririz. Dilerseniz Şişli Eca kombi servisi olarak sunduğumuz kombi servis hizmetlerine bir göz atalım.

 • Kombi temizliği
 • Petek temizliği
 • Kombi montaj hizmeti
 • Periyodik kombi bakım hizmeti
 • Kombi arıza kaydı

Kombi servisimizce yapılan bu hizmetler, en kaliteli şekilde yapılır. Kombiler hassas cihazlar olmasının yanı sıra dikkat isteyen ve temiz bir şekilde servis hizmeti sunulması gereken bir sistemdir. Bu nedenle Şişli Eca kombi servisi alanında uzmanlaşmış profesyonel servis çalışanları ile kombi servisinizi İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Şişli’de gerçekleştirir.

Şişli Eca kombi servisi, kombileriniz de oluşan tüm sıkıntıları giderebilir ve sizlere en sorunsuz bir şekilde teslimat sağlar. Şişli Eca kombi servisi ile ayağınıza kadar gelir ve kombilerinizin bakım hizmetlerini, montaj işlemlerini, petek ve kombi temizliğini en profesyonel şekilde gerçekleştiririz.

Şişli Eca Kombi Bakımı

İstanbul’un güzel semtlerinden biri olan Şişli’de Şişli Eca kombi servisi olarak en iyi ve en profesyonel servis hizmetinde bulunuyoruz. Şişli Eca kombi servisi hizmeti almanız için ilk olarak Şişli Eca kombi servisi ile iletişime geçmeniz gerekir, alanında başarılı bir yere sahip servis çalışanlarımız ile kombiniz üzerinde arıza kaydı oluşturur ve kombi cihazınızın İstanbul’un Şişli semtinde bulunduğu yere gelir ve kombi cihazınızda ortaya çıkan tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar tespit ederiz. Daha sonrasında ise bu sorunları başarılı servis kadromuz ile giderir, kombi bakım işlemleri ve kombi bakım kontrollerini gerçekleştiririz.

İstanbul şehrinin Şişli semtinde yer alan Şişli Eca Kombi servis hizmetleri ile kombi cihaz sisteminizin bulunduğu bölgeye gelerek, kombi cihazlarınız için çeşitli bakım hizmetleri ve montaj hizmetlerinde bulunuyoruz. Bu hizmetleri sizler için detaylı olarak anlatalım.

Şişli Eca servisi

Şişli Eca kombi servisi tarafından sizler için yapılacak olan kombi bakım hizmetleri, kombi cihazlarınızın bakım işlemi alanında ustalaşmış servis çalışanları tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta seçtiğiniz servis hizmetinin iyi bir firma olması ve işini doğru yapması gerektiğidir. Eğer kombi temizliği profesyonelce yapılmaz ise kombi cihazlarınızda sıklıkla sorunlar ortaya çıkabilir ve servis hizmetine sürekli olarak ihtiyaç duyabilir.

Kombi montaj işlemi büyük dikkat ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bu nedenle kombi servisimiz en başarılı kadroyu seçerek sizlere hizmet veriyor. Kombi montaj işlemlerini yaparken uygulamış olduğumuz bazı adımlar bulunmaktadır.

 • l Kombi cihazınızın montaj işleminin yapılacağı alan profesyonel servis çalışanlarımız tarafından tespit edilir.
 • l Tespit edilen bölgeye kombinizi taşıyacak olan askı bağlantıları monte edilir.
 • l Askı bağlantılarınızın kombi ağırlığına göre alınması ve monte edilmesi askı bağlantılarının sağlamlığı açısından çok önemlidir.
 • l Bu işlemin ardından müşterimiz ile iletişime geçerek, kombinizin hermatik baca çıkışı açılır.
 • l Sıcak ve soğuk olmak üzere tüm su tesisatı borularının kombi cihazınız ile bağlantısı sağlanır.
 • l Su tesisat boruları için gerekli içlemler yapıldıktan sonra oluşabilecek herhangi bir soruna karşı tesisatın gidiş ve dönüş bağlantıları dikkatlice kontrol edilir.
 • l Hemen ardından su tesisatına su doldurulur ve herhangi bir su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • l Hem kombi cihazınızın güvenliği hem de kendi güvenliğiniz için gaz bağlantıları sağlanarak herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • Bu şekilde kombi bakım servisi hizmetlerimizi profesyonelce tamamlamış oluruz.

Şişli Eca Kombi Servis Ücretleri

Şişli Eca kombi servisi, İstanbul’un Şişli semtinde profesyonel kombi hizmeti veren bir firmadır. Yaptığımız servislerde oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet veriyor ve tüm kombi sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Servis Fiyatlarımız
ŞİŞLİ ECA STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 120 TL ŞİŞLİ ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ: 150 TL ŞİŞLİ ECA KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ (Bu hizmet 150 M2 altı daireler için geçerlidir. Dairenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma değişim gösterir.): 300 TL ŞİŞLİ ECA SERVİS ÜCRETİ: 70 TL

Belirttiğimiz eca kombi servis ücretleri standart ücretler olmakla beraber kombi montaj işlemlerinde eksik olan bazı parçalar için fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Eca kombi Bakımı